Ярмарок Кар’єри
Про Ярмарок Кар’єри

Ярмарок Кар’єри – це виставка вакансій провідних компаній Вінниці та України для студентів та випускників, що вже вшосте буде проведена в стінах Вінницького національного технічного університету. Метою проекту є надання студентам можливості для працевлаштування, а компаніям - для пошуку молодих спеціалістів.

ЯК для студентів – це виняткова можливість поспілкуватись безпосередньо з потенційним роботодавцем та влаштуватись на роботу чи стажування в перспективній компанії.

ЯК для компаній – це унікальна нагода для пошуку молодих та ініціативних працівників, висококваліфікованих співробітників, а також найкращий спосіб представити компанію для студентів у той момент, коли вони планують свою майбутню кар’єру.

Ярмарок Кар’єри 2018

Цьогорічний Ярмарок Кар’єри буде проводитись 17 квітня в Вінницькому національному технічному університеті, де всі бажаючі зможуть зустрітись із представниками компаній. Крім того, кожен матиме змогу відвідати цікаві тренінги та дізнатись більше про діяльність BESTу.

Організатори

BEST (Board of European Student of Technology) – це міжнародна студентська організація, що процвітає в провідних технічних університетах по всій Європі з 1989 року.

Ми політично нейтральні та не переслідуємо жодних комерційних цілей.

Метою нашого існування є надання студентам можливості отримання додаткової освіти, розвивати професійні якості, розширювати світогляд.

Ми це мережа з 94 осередків в 32 країнах Європи. Це понад 25 років досвіду, близько 3300 активних членів, більше 1000 компаній партнерів.

Наші проекти направлені на розвиток студентів саме технічних спеціальностей, що нам вдається робити дуже успішно, адже ми самі навчаємося у технічних університетах та знаємо, що потрібно студентам.

Контакти
Богдан
Доманський
Відповідальний за
людські ресурси
E-Mail: bogdan.domanskiy
@BEST.eu.org
Яна
Горовенко
Головний організатор
E-Mail: yana.gorovenko
@BEST.eu.org
Ольга
Гнатюк
Відповідальний за корпоративні зв’язки
E-Mail: olha.hnatiuk
@BEST.eu.org